دغدغه های یک خاندان
ما همه هم خونیم!
برید ادامه مطلب ولی هوس خرید هیج کدومو نکنین چون افسردگی میگیرین!!

 

گرانترین گوشی موبایل دنیا! :

گوشی موبایلی که تصاویر آن را در زیر می‌بینید، ۱.۳ میلیون دلار یا به پول رایج ما حدود ۱ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است. علت این قیمت باورنکردنی نه کیفیت سرویس‌های آن، بلکه الماس‌های بکار رفته در تزیین آن می‌باشد. تنها در تکمه راهبری وسط آن یک الماس چهار قیراطی بکار رفته است.

از کاراکترهای روی تکمه‌ها و تصویر به نمایش درآمده به نظر می‌رسد این گوشی احتمالا برای یک ثروتمند روسی ساخته شده است.

 

===========================================================

گران‌ترین آپارتمان دنیا در هند بنا شد:

 

در سال 2005 وقتی نیتا آمبانی در هتل ماندارین نیویورک مشغول دیدن دورنمای سنترال پارک بود، طراحی منطقه اطراف این محل چشم او را گرفت و باعث شد که او نام طراح یا طراحان را جویا شود. او یک جهانگرد معمولی که به آمریکا سفر کرده‌باشد، نبود

 

نیتا آمبانی همسر موکش آمبانی، رییس غول پتروشیمی ریلاینس هند در شهر بمبئی است. موکش آمبانی در فهرست ثروتمندترین مردان دنیا در ردیف پنجم قرار دارد. لاکشمیر میتال هندی هم‌وطن آمبانی در این فهرست در ردیف چهارم است که البته او در انگلیس سکونت دارد. 

 

 

ماشین:

 

ماشین 480 میلیون دلاری کمپانی مرسدس بنز که از الماس خالص ساخته شده است.

 

نمای نزدیک گرانترین ماشین جهان:

  

گرانترین قهوه

 

آیا تا بحال به این فکر کردید که گرانترین قهوه دنیا چگونه تهیه میشود؟! عکس بالا مدفوع Luwakاست..

گرانترین قهوه دنیا در اندونزی که Kopi luwak نام دارد از مدفوع حیوانی به نام Luwak تهیه میشود!!!

 

اینجانورکه از دانه های قهوه تغذیه میکند، فقط از پوست دانه های آن تغذیه میکند و هسته قهوه از بدن او دفع میشود که روستائیان آنها را جمع میکنند و هر کیلو مدفوع را به 850 دلار میفروشند. 

 

از این قهوه "مرغوب" فقط سالانه 250 کیلو تهیه میشود و به قیمت بسیار گزافی فروخته میشود! بهتر است این را هم بدانید که پروفسوری در کانادا بر روی این قهوه تحقیقاتی به عمل آورده است و مدعیست که نه تنها این نوع قهوه باکتری بیشتری از دیگر قهوه ها ندارد بلکه کمتر هم دارد و هیچ گونه بیماری یی با نوشیدن این نوع قهوه انسان را تهدید نمیکند! 

برای تهیه قهوه Kopi Luwak آنها را شسته و سپس در گرمایی برابر 250 درجه سانیتگراد آنها را سرخ میکنند! کسانی که این قهوه را نوشیده اند آن را بسیار نوشیدنی معرفی میکنند. 

 

دانشمندان علت مزه خاص این نوع قهوه را دلیل بر این میدانند که دانه های این قهوه از روده Luwak رّد میشوند و اسیدها و آنزیمهایی که با آنها قاطی میشوند باعث میشوند که پروئتین زیادی از آنها جدا شوند که همین امر باعث خاص بودن این نوع قهوه میباشد.

  

موس:

وسی با 18 قیراط طلای سفید و 59 قطعه برلیان. این را شاید بزرگترین نکته مثبت این موس دانست وگرنه سه دکمه یا سه سال گارانتی و استفاده با پورتهای PS/2 که چیز خاصی نیست! شما میتوانید طرح گل یا پراکنده را بر روی این موس پیاده کنید. همچنین شما میتوانید طلای روی کیبورد را به هر رنگی خواستید انتخاب کنید .رای سازنده مهم نیست که شما طلای سفید به کار ببرید یا طلای زرد یا قرمز. در هر حال شما باید حدود 24.000.000 وجه رایج ایران را به این شرکت تقدیم کنید.

 

موس پد:

این پد که دستساز است و در انگلیس تولید میشود. این موس که در قسمت پایینش یک قسمت فیبر کربنی میبینید با اصول طراحی مدرن سه بعدی طراحی شده است. تا 120 درجه فشار 100Pci هم دوام خواهد آورد. لوگوی زیبای فرمولا در این پد نوید این را می دهد که 500 هزار تومان شما راه دوری نمیرود!

 نوشته شده در تاریخ جمعه 30 بهمن‌ماه سال 1388 توسط امین
درباره وبلاگ

به وبلاگ من خوش آمدید

bahar 20

انواع کـد های جدید جاوا تغیــیر شکل موس