X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

دغدغه های یک خاندان
ما همه هم خونیم!

تکنولوژی۵/۱

http://s1.picofile.com/patogh-87/Pictures/grafic/tecnology/technology.JPG

زشت ترین خودروهای جهان

حتما بارها برای شما پیش آمده که از دست خودرو خود عصبانی و از آن شاکی شده باشید، اما زیاد ناراحت نباشید چون خودروهای بد در همه جای دنیا پیدا می‌شوند.
بسیاری از خودروسازان جهان تاکنون تجربه تولید دست‌کم یک محصول ناموفق را داشته‌اند، اما باید گفت که برخی از تولیدات خودروسازان بزرگ جهان در حد فاجعه بوده‌اند. ر
خودروهایی که علاوه بر شکست در بازار عملکرد مناسبی نیز از خود نشان ندادند و نظر هیچ کارشناسی را نیز به سوی خود جلب نکردند.
یکی از ویژگی‌های خودروهای فوق طراحی بسیار بد آن‌ها بوده که در برخی موارد اطلاق صفت آشغال به این خودروها چندان هم اشتباه نیست!
در زیر فهرست زشت‌ترین خودروهای جهان به همراه مشخصات آن‌ها آمده است:
1- amc پاسر
شکل ظاهری این خودرو بسیار نامعمول بوده و کارشناسان طراحی این خودرو را فاجعه‌بار توصیف کرده‌اند.
2- یوگو
این خودرو دارای یک برف‌ پاک ‌کن روی پنجره عقب آن بود که دارای نقایص زیادی بود. موتور این خودرو نیز دارای مشکلات زیادی بود.
3- فورد پینتو
به دلیل واقع شدن مخزن گاز در پشت این خودرو در صورت وقوع حادثه این مخزن به راحتی منفجر می‌شد؛ ضمن این‌که این خودرو از پشت خود در تصادف‌ها بسیار آسیب‌پذیر بود.
4- پونتیاک آزتک
این خودرو دارای دو تیم‌ طراحی برای جلو و عقب این خودرو بود. نکته جالب اینجا بود که هیچ‌یک از این دو تیم هیچ‌گاه درباره عملکرد یکدیگر صحبت نکردند. این خودرو شبیه یک بارکش آشغال جمع‌کنی است!
5- شورولت وگا
این خودرو دارای ظاهری زنگ‌زده بوده و از نظر حرکت نیز عملکرد بسیار ضعیفی دارد. این خودرو بدون شک یکی از بدترین خودروهایی است که تاکنون ساخته شده است. این محصول جنرال‌موتورز در همان ابتدا با شکست در بازار مواجه شد.
6- amc گرملین
این خودرو دارای یکی از ترسناک‌ترین شکل‌های ظاهری در میان خودروهای تولید شده است. با دیدن این خودرو به احتمال زیاد شما شوک‌زده می‌شوید. این خودرو نخستین بار در اول ‌آوریل (دروغ اول آوریل!) سال 1970 تولید شد.


7- شورولت کرویر
این خودرو نه قدرتمند بوده و نه ایمن. اگر شما شانس رانندگی با این خودرو را داشته باشید، قطعا وحشت‌زده خواهید شد. این خودرو واقعا غیرایمن است.
8- anc ماتادور
این خودرو شبیه یک خودرو نبوده، بلکه بیشتر شبیه یک کشتی فضایی است! حدس می‌زنیم شما هم با آن موافق باشید.
9- فورد ادسل
ممکن است این خودرو زشت‌ترین خودرو تولید شده در دیترویت - قلب صنعت خودروسازی آمریکا - باشد. عملکرد و طراحی این خودرو فوق‌العاده ضعیف است. اگر شما هم صاحب این خودرو بودید، به احتمال بسیار زیاد آن‌را به گورستان خودروها می‌بردید!


10- شورولت چوت

موتور این خودرو در وضعیت فاجعه‌باری قرار داشت. آب به راحتی به داخل موتور این خودرو نفوذ می‌کرد و باعث خرابی آن می‌شد. ناراحت‌کننده است، اما حقیقت دارد. این خودرو آشغالی بیش نبود! 

منبع:مجله ماشین

http://s1.picofile.com/patogh-87/Pictures/grafic/tecnology/tecnology2.JPG

درباره وبلاگ

به وبلاگ من خوش آمدید

bahar 20

انواع کـد های جدید جاوا تغیــیر شکل موس