دغدغه های یک خاندان
ما همه هم خونیم!

    

آنجلینا جولی و براد پیت یک میلیون دلار به پزشکان بدون مرز برای کمک فوری به زلزله زندگان هائیتی پرداخت کردند

سلبریتی های زیادی با بازماندگان زلزله هائیتی ابراز همدردی کردند

تایگر وودز سه میلیون دلار کمک کرد

جرج کلونی قرار است در برنامه جمعه شبکه ام تی وی تله تانی برای کمک به حادثه دیدگان زلزله هائیتی ترتیب دهد

در حالی که سه روز از وقوع زلزله در هائیتی می گذرد، سازمان ملل متحد می گوید شمار قربانیان زلزله در این کشور به 50 هزار نفر و شمار بیخانمان شدگان به 300 هزار نفر رسیده است

 

 

در شرایطی که احتمال می‌رود بیش از 100 هزار نفر در زلزله مهیب هائیتی جان خود را از دست داده باشند ستارگان و نام‌آوران هالیوود برای کمک به بازماندگان این فاجعه عظیم دست به کار شده‌اند. در برنامه‌ای که جمعه آینده 22 ژانویه از تمام‌های شبکه‌های MTV پخش خواهد شد جورج کلونی، برنده اسکار از مردم خواهد خواست برای کمک به مردم زلزله زده هائیتی اقدام کنند.

این در حالی است که قرار است در روزهای آینده بازیگران نام آشنای دیگری هم به این برنامه کلونی بپیوندند. قرار است درآمد جشن‌های جایزه گولدن گلوب هم که در این هفته برگزار می‌شود به زلزله‌زدگان هائیتی تعلق گیرد.  

 

این در حالی است که به گزارش سازمان پزشکان بدون مرز، آنجلینا جولی و براد پیت برای کمک به زلزله‌زدگان هائیتی یک میلیون دلار به این سازمان کمک کرده‌اند. خانم جولی در این باره می‌گوید: «مشاهده حجم این فاجعه بزرگ واقعا وحشتناک است. برای کمک به بازماندگان این فاجعه عظیم باید هرچه سریع‌تر اقدام کرد.» این سازمان در حال حاضر تعدادی جراح به هائیتی فرستاده و در عین حال یک بیمارستان صحرایی در این کشور به راه انداخته که ظرفیت پذیرش 100 بیمار را دارد.

اوپرا وینفری هم برنامه چهارشنبه خود را به زلزله هائیتی اختصاص داد و از مردم خواست برای بازماندگان این فاجعه کمک کنند. اوپرا گفت: «اکنون زمانی است که جامعه جهانی باید در کنار هم قرار گیرد و برای کمک به نیازمندان و حادثه‌دیدگان این بحران اقدام کنند.»

کریس مارتین، خواننده گروه کولدپلی هم از مردم خواسته هر چه سریع‌تر برای کمک به بازماندگان این فاجعه اقدام کنند. تعدادی از هنرمندان هم در سایت‌هایی چون توییتر و فیس‌بوک از علاقه‌مندان خود خواسته‌اند در عمل انسان‌دوستانه کمک به مردم هائیتی اقدام کنند.

کمک های نقدی سلبریتی ها به زلزله زدگان هائیتی :

مدونا : 250 هزار دلار

آلیسا میلانو : 50 هزار دلار

ژیزل بوندچن : 1.5 میلون دلار

تایگر وودز : 3 میلیون دلار

براد پیت و آنجلینا جولی : یک میلیون دلار

شرکت والت دیزنی : 100 هزار دلار

انجمن مطبوعات خارجی هالیوود برگزارکننده جوایز گلدن گلوب : 100 هزار دلار

اپرا وینفری : یک میلیون دلار

 

 

 نوشته شده در تاریخ پنج‌شنبه 1 بهمن‌ماه سال 1388 توسط fati sh
درباره وبلاگ

به وبلاگ من خوش آمدید

bahar 20

انواع کـد های جدید جاوا تغیــیر شکل موس